Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
O skupině

Vítejte na stránkách naší pražské taneční skupiny SQUIB. 

 

Taneční skupina SQUIB byla oficiálně založena teprve v září roku 2007. SQUIB vznikla odtržením od skupiny HDC Praha. Působily jsme zde řadu let jako tanečnice v dospělé kategorii - Hlavní A, mnohokrát jsme se umístily na vítězných stupních v soutěžích po celé ČR a některé z nás získaly i praxi jako lektorky těch nejmenších ale také i těch téměř dospělých.

V současnosti má SQUIB 12 členek, z nichž některé účinkují v Divadle kouzel Pavla Kožíška, vedou kroužky v Praze různým sportovním gymnáziím (Inferno, HDC, kroužky...) a vystupují na sokromích akcích. Věnujeme se nejrůznějším moderním tanečním stylům. Máme průpravu jazzem, klasikou, modernou, ale naší hlavní kategorií je street dance a vše co k němu patří. Zdokonalujeme se a učíme se stále novým trendům a to za pomoci vynikajících českých lektorů.

Každý rok pracujeme na soutěžní sestavě, která nám pomáha dosáhnout těch nejvyšších cílů v soutěžích po celé ČR. Rádi ovšem také působíme na plesech, firemních akcích a proto pro nás není problém sestavit show choreografii a Vámi zadané téma. Pokud cokoliv na našich stránkách cokoliv zaujalo nebo máte jakýkoliv dotaz, tak nás kontaktujte e-mailem.

Vaše TS SQUIBTOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek